^ Idź w górę

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

16.05. – 22.05.2022

Dziś V Niedziela Wielkanocna. Na godz. 16.30 zapraszam na nabożeństwo majowe.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę to tzw. jałmużna postna z całego roku. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w tygodniu o godz. 18.00 a w niedzielę o 16.30. W przyszłą niedzielę nabożeństwo z przejściem na Księży Dół, wyjście spod kościoła o godz. 15.00.

W czwartek o godz. 19.15 na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W czwartek o godz. 16.00 spotkanie FZŚ.

W czwartek po Mszy św. spotkanie dla I roku przygotowania do bierzmowania.

W piątek po Mszy św. szkolnej spotkanie dla dzieci I-komunijnych.

W piątek po Mszy św. szkolnej w klasztorze zbiórka dla lektorów.

W piątek o godz. 19.30 w Nakle dekanalne czuwanie dla młodzieży.

W przyszłą niedzielę przypada Odpust w Kosorowicach. Zapraszamy do włączenia się w tradycyjną pielgrzymkę na sumę odpustową (wyjście spod kościoła o godz. 9.50).

Chcemy wspomóc naszych Parafian z Walidróg po pożarze ich domu. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas po Mszach św. organizuje zbiórkę do puszek przeznaczoną dla poszkodowanej rodziny. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

5 czerwca w ogrodzie farskim odbędzie się festyn parafialny. Osoby, które chciałyby podarować gadżety, prosimy o kontakt z p. Gebauer.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców ulic Borowej, Chodury, Polnej i Kani. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!