^ Idź w górę

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
20.03. – 26.03.2023

Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu. Na godz. 14.00 zapraszamy na Pieszą Drogę Krzyżową z kościoła parafialnego do kościoła w Walidrogach, w drodze powrotnej odprawione zostaną Gorzkie Żale. Trasa wynosi ok. 7 km.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na zakup opału do kościoła. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary. Dziękuję również za dary złożone na stół plebanijny.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w piątki o 17.15) i Gorzkich Żali (w niedziele o 16.15). Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zalecki na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii.

W środę o godz. 16.00 w klasztorze spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego. Zapraszamy nowe osoby.

W czwartek o godz. 16.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

W piątek po Mszy św. zapraszamy młodzież naszej parafii (od 6 klasy wzwyż) na Pieszą Ekstremalną Drogę Krzyżową z kościoła parafialnego do kościoła w Walidrogach i z powrotem. Trasa ok. 7 km, należy zabrać ze sobą latarki.

Dzieci Maryi po Mszach świętych będą sprzedawały ręcznie robione kartki świąteczne.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. św. Marcina, Dębowej, Alicji, Julii, Korczaka i Brzozowej. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na jego wystrój.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.

Organizujemy w parafii pielgrzymkę do Libanu – termin: 20.06. – 28.06.2023. Osoby zainteresowane mogą w kancelarii parafialnej odebrać plan pielgrzymki. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!