^ Idź w górę

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 16.05. – 22.05.2022

PONIEDZIAŁEK – 16.05.2022 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.: Przez wstaw. MB Różańcowej za żyjące i ++ członkinie Róży Różańcowej św. Anny o Boże błog. i zdrowie w ich rodzinach oraz o powołania do służby Bożej.

WTOREK – 17.05.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za + męża Stefana Kampa, rodziców Julię i Jana naglo, ciotkę Franciszkę, brata Józefa, bratową Adelajdę i za dusze w cz.c.
18.00 Nabożeństwo majowe.

ŚRODA – 18.05.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Nabożeństwo majowe, modlitwa do MBNP i Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla członków Róży Różańcowej Matki Bożej Ubogich o opiekę Bożą w ich rodzinach, za ++ członków, za żyjących i ++ kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie;
• O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla członkiń Róży Różańcowej św. Agnieszki, o opiekę Bożą w rodzinach, za ++ członkinie, za żyjących i ++ kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie;
• W int. członków Róży Różańcowej św. Jana Pawła II o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie, za żyjących i ++ kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie;
• Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Florentyny i Mateusza z ok. rocz. ślubu;
• Za + męża Lucjana Pitulskiego w rocz. śm., jego rodziców i teściów, brata Wiesława, dusze w cz.c.;
• Za + matkę Augustynę Libera w rocz. ur., ojca Pawła, córkę Beatę Sobczyk, teściów Elżbietę i Pawła Salla, dusze w cz.c.;
• Za + Gerharda Palmer (od sąsiadów z ul. Powstańców Śl. i Cmentarnej);
• Za zmarłych oczekujących od nas pomocy.
• Za + ojca Manfreda.

CZWARTEK – 19.05.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.: I. Za + mamę Annę Pawlaczyk w 9 rocz. śm., jej męża Antoniego, Ewę, ++ z rodzin Salzburg, Pawlaczyk.
II. Z podz. za posługę z prośbą o Boże błog. w int. o. Bertranda Sośnitzy – asystenta FZŚ w Tarnowie Opolskim.

PIĄTEK – 20.05.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św. szkolna: Za ++ rodziców Agnieszkę i Dominika Lyra, brata Józefa, siostrzeńca Jerzego, dziadków z obu stron, ++ z pokr., dusze w cz.c.

SOBOTA – 21.05.2022 – ŚW. JANA NEPOMUCENA
7.30 Za + matkę Franciszkę, Ignacego Szczepanik, brata Bertholda, siostrę Gertrudę, szwagra Gerharda, rodziców Albinę i Ignacego Palmer, brata Józefa, ++ z pokr, dusze w cz.c.
12.00 Ślub konkordatowy: Maria Labisz – Łukasz Jankowski.
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.: Za + męża Ernesta Klama w rocz. ur., ++ z rodzin Klama, Rychli, Labisz.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022
7.00 Za + żonę Gertrudę Glensk w 1 rocz. śm., ++ z rodziny.
8.00 W j. niemieckim: Za + Edmunda Glensk w 5 rocz. śm., jego rodziców, rodzeństwo, ++ z pokr. Glensk, Fikus.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodz. Puzik.
10.00 Za ++ ciocię Mathyldę Fesser w rocz. śm., rodziców Jadwigę i Ludwika Woźnica, dziadków, ++ z pokr.
11.15 Za + Mieczysława Sądaj w 2 rocz. śm., ++ z rodziny Sądaj, Jaszczur i Opioła.
15.00 Nabożeństwo majowe z przejściem na Księże Doły.
17.00 Za + Zofię Fikus w rocz. ur., jej matkę Joannę Blaut.