PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25.03. – 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03.2024
18.00 Za + męża Jerzego Niedziela w 70 rocz. ur., ++ rodziców Jadwigę i Gerarda Fikus, teściów Agnieszkę i Eryka Niedziela, szwagra Henryka Wosnitza, ++ z rodzin Fikus, Niedziela, Kampa, Sala.

WIELKI WTOREK – 26.03.2024
7.30 Za męża Stefana Kampa, rodziców Naglo, Kampa, brata Józefa, bratową Adelajdę, ciotkę Franciszkę, ++ z pokr.
18.00 Za + męża Gerharda Rygol, rodziców Reginę i Jacka Rygol, Anastazję i Gerharda Paczulla, ich dzieci Elżbietę, Hildegardę, Gerharda, synową Marię, wnuka Huberta, ciotkę Józefę, ++ z pokr., dusze w cz.c.

WIELKA ŚRODA – 27.03.2024
7.30 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Eweliny Wrzeciono z ok. 60 rocz. ur. i o zdrowie dla całej rodziny.
18.00 Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. w int. Kamila Kowalczyk;
• Za + matkę Gertrudę Jaguścik w rocz. śm., ojca Juliana, siostrę Dorotę Tymczyszyn, dziadków z obu stron, ciotkę Klarę Schmiga, wujka Rudolfa, wujka Karola;
• Za ++ rodziców Hildegardę i Konrada Piontek, dziadków, ++ z pokr.;
• Za ++ rodziców Franciszkę i Gerharda Kowalczyk, Martę i Józefa Baron, 4 szwagrów, ++ z rodzin Kowalczyk, Baron, Kampa;
• Za + Waldemara Lichy, żonę Hildegardę, ++ z rodzin Lichy, Naglo, Tomiczek, Szendera;
• Za + męża Jerzego Matuszek w 2 rocz. śm., rodziców Marię i Huberta Wrzeciono, teściów Teresę i Jana, ++ z pokr., dusze w cz.c.;
• Za ++ rodziców Henryka i Marię Sosnowski, szwagra Józefa Smolarz, ++ z pokr. Sosnowski, Matuszek;
• Za ++ rodziców Alfredę i Juliana Ryndak, Franciszkę i Gerharda Kowalczyk, kuzynkę Teresę, ++ z pokr. Ryndak, Kowalczyk, Witek, Kampa;
• Za + ojca Manfreda.
Po Mszy św. nabożeństwo do MBNP.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK – 28.03.2024
18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej: I. W int. Parafian.
II. O nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za ++ kapłanów ks. Czesława Klimasa, ks. Jerzego Szczeponika, ks. Zygmunta Sosnę, ks. Wiesława Szeląga.

WIELKI PIĄTEK – 29.03.2024
15.00 Droga Krzyżowa.
15.30 Koronka i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Liturgia Męki Pańskiej.

WIELKA SOBOTA – 30.03.2024
19.00 Wigilia Paschalna z procesją rezurekcyjną: I. W int Parafian.
II. Za ++ kapłanów i siostry zakonne, którzy posługiwali w naszej parafii.

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 31.03.2024
6.00 Procesja rezurekcyjna i Msza św. I. W int. Parafian.
II. Za + Hildegardę Nowak w 1 rocz. śm.
7.30 W j. niemieckim: INTENCJA WOLNA
9.00 Msza św. w Walidrogach: W int. Parafian z Walidróg.
10.00 Za ++ rodziców Rozalię i Wilhelma Golenia, Bertę i Franciszka Wysada, ich rodziców i rodzeństwo, siostrę Elżbietę, ++ z pokr.
11.15 Za + ojca Huberta Glensk w rocz. śm., matkę Elżbietę, teściów Marię i Stefana Damastej, ciotkę Marię Glensk, ++ z pokr. Glensk, Damastej.
16.30 Nieszpory Wielkanocne.
17.00 Za ++ rodziców Annę i Rudolfa Sobotta, dziadków Katarzynę i Tomasza Bawohl, Piotra i Marię Sobotta, ++ z pokr.