^ Idź w górę

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 28.11. – 04.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 28.11.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Roraty: Za + męża Konrada Mutz w 3 rocz. śm., rodziców Marię i Floriana Głowskich, Agnieszkę i Waltra Mutz, szwagra Joachima, ++ z rodzin Mutz, Głowski, Piontek, Gorzelik, dusze w cz.c.

WTOREK – 29.11.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Roraty: Za ++ rodziców Emilię i Jana Kot, teściów Janinę i Lucjana Bartnickich, dziadków Anastazję i Jana Kuśnierz, Franciszkę i Stanisława Kot, szwagierkę Elżbietę, dwóch szwagrów, ++ z pokr., dusze w cz.c.

ŚRODA – 30.11.2022 – ŚW. ANDRZEJA
18.00 Roraty: Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Za + męża Franciszka Mandelka w rocz. ur., z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny Mandelka;
• Za + Annę Gajewską w 1 rocz. śm.;
• Za + męża Józefa Zwierzyna, szwagra Władysława, ++ z pokr.;
• Za + matkę Magdalenę Szewior, ojca Norberta, brata Wiktora, teściów Annę i Jana Nawrotek, braci Jana, Józefa, Tadeusza, szwagra Norberta, bratowe Marię i Annę, bratanka Marka, ++ z pokr. Szewior, Kałuża, Nawrotek, Krzyżaniak, dusze w cz.c.;
• Za ++ rodziców Helenę i Eryka Mikolas, teściów Hildegardę i Ryszarda Joszek, brata Henryka, ++ z pokr.;
• Za + ojca Manfreda.

CZWARTEK – 01.12.2022 – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA
17.00 Godzina święta.
18.00 Roraty: Za ++ rodziców Teresę i Jana Chwastyk, ++ z rodziny Chwastyk, Nazar, siostrę Annę.

PIĄTEK – 02.12.2022 – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
12.00 Do Opatrz. Bożej za wst. św. Barbary w int. pracowników Zakładów Wapienniczych Lhoist S.A., pracowników Spółki Labtar oraz wszystkich Skalników i Górników, rencistów i emerytów, za ich rodziny, o bł. Boże i potrzebne łaski oraz za ++ pracowników.
Po Mszy św. procesja na zakład i modlitwa przed figurą św. Barbary.
17.40 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Roraty: I. W int. czcicieli NSPJ, za ich rodziny oraz za ++ czcicieli i o nawrócenie grzeszników.
II. Za + męża Jana Witek, rodziców Wincentego i Łucję Deutschmann, teściów Jana i Marię, ++ z rodzin Witek, Deutschmann.
Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.

SOBOTA – 03.12.2022 – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
7.30 Za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w int. żyjących i ++ czcicieli, ich rodziny, Kościół św., papieża, biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej.
17.45 Litania do św. Jana Pawła II.
18.00 Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Szymik, rodzeństwo z obu stron, szwagra Ignacego, córkę Annę, Franciszkę i Szymona Chodura, ks. Jana, ++ z rodziny.

II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022
7.00 Intencja wolna.
8.00 W j. niemieckim: Za + matkę Irmgardę Pluta w rocz. śm., ojca Piotra, ich rodzeństwo, dziadków Aniol, Pluta, siostrzenicę Gabrielę, Krzysztofa Andrzejewskiego, ++ z rodziny, dusze w cz.c.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodz. Janeczek.
10.00 Za ++ rodziców Franciszka i Bertę Wysada, Rozalię i Wilhelma Golenia, ich rodziców i rodzeństwo, siostrę Elżbietę, ++ z pokr.
11.15 O Boże błog., opiekę Anioła Stróża i zdrowie w int. rocznego dziecka Wiktora Niewiora oraz o opiekę Bożą i zdrowie w rodzinach Koźlik i Niewiora.
Podczas Mszy św. sakrament Chrztu: Alicja Golec.
Podczas Mszy świętej błogosławieństwo rocznego dziecka: Wiktor Niewiora.
17.00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o Boże błog., wierność powołaniu i zdrowie w int. S.M. Nikoli z ok. imienin.