15.04. – 21.04.2024

Dziś III Niedziela Wielkanocna. O godz. 16.30 Nieszpory Wielkanocne.

Kolekta dzisiejsza to tzw. kolekta remontowa, w przyszłą niedzielę na renowację zabytkowej ambony z kaplicy św. Marcina. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękujemy również za dary złożone na stół plebanijny.

Spotkanie dla przygotowujących się I rok do sakr. bierzmowania w poniedziałek lub w środę o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.10 spotkanie członków Róż Różańcowych. O godz. 16.30 Nabożeństwo Różańcowe.

Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 w Kosorowicach wieczór uwielbienia z adoracją Najświętszego Sakramentu.

W sobotę 27 kwietnia Siostry Służebniczki organizują Dzień Otwartych Drzwi w klasztorze w Leśnicy. Zapisy u S. Radosławy.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców os. Zakładowego blok 2 klatka A. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na jego wystrój. Dziękujemy również tym, którzy sprzątali kaplicę cmentarną i cmentarz.

W związku z planowaną przebudową drogi Nakielskiej zostanie wywłaszczona część cmentarza parafialnego (na poczet poszerzenia obecnej drogi i budowy chodnika). Osoby posiadające groby w pierwszym sektorze (3 pierwsze rzędy) od ul. Nakielskiej proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!